עולם העיצוב

אמבטיות מעוצבות: שלל אלמנטים שיוסיפו טאץ' יוקרתי לחדר האמבטיה

עיצוב יוקרתי ומפואר אינו מסתכם בתג המחיר של הכלים הסניטרים שלכם, אלא מהווה שילוב הרמוני בין חומרים איכותיים, טקסטורות מרהיבות וסגנון ייחודי – ההופכים כל פינה באמבטיה לנוצצת במיוחד. מספר אלמנטים פשוטים, המשתלבים יחדיו, יוכלו להעניק את המראה האקסקלוסיבי והמרשים שמככב במגזיני העיצוב היוקרתיים. חדר האמבטיה (בדומה למטבח) הוא בין החדרים החשובים ביותר ביצירת האווירה שישרה הבית, ולכן כדאי להקדיש לו את עיקר תקציב עיצוב הפנים שלכם. כיצד תממשו זאת באמבטיה הביתית?

אריחים מעוצבים מחומרים יוקרתיים

הביטו על קירות אמבטיות היוקרה, ותגלו קו משותף שעובר כחוט השני. אריחים מעוצבים, עשויים שיש או גרניט בטקסטורות מרהיבות ובצבעים סולידיים. בשנים האחרונות ניתן לראות את השחור והאפור הכהה מככבים במרבית האמבטיות, לרב משולבים בצבע האמבט והמקלחות. הצבע השחור, היוצר מראה דרמטי, שואב אליו את האור, ועם תאורה מתאימה באמצעות ספוטים הנעוצים בנישות ליד התקרה תצרו את הלוק היוקרתי.

כיורים מיוחדים

הכיורים מהווים חלק בלתי נפרד מהעיצוב היוקרתי של חדר האמבטיה. במקום לרכוש סט מוכן מראש של אמבט וכיור, רצוי להשתמש בעיצוב נועז ויצירתי יותר. הכיורים העשויים קערות זכוכית או שיש חזרו לאופנה, כאשר כיור שקוף על אריחי שיש שחור יצרו את המראה המהודק. בנוסף, כיור אבן טבעית בגווני אדמה, המשולב בעיצוב שיש שחור ומוזהב (מתובל באריחים המשלבים צבעים נוצצים ככסף וזה) יעניקו מראה מרהיב וייחודי, כמו גם יקלו על פעולות הניקיון למראה חדש ונוצץ לאורך זמן.

כיורים מעוצבים

המראה שמעל הברזים

מעל הברזים מומלץ למקם מראה יוקרתית עם מסגרת המדברת עם עיצוב הכיור, או צבועה בצבעי הבריקים של הריצוף. חומרים כמו מתכת (אל חלד כמובן), או זכוכית יצרו את הגימור המושלם. את פינות המראה מומלץ לבחור בהתאם לסגנון האמבטיה – אם האמבטיה בעלת קווים עגולים, תוכלו לבחור במראה עגולה או אליפטית – ליצירת מראה מושלם. מספר ספוטים מעל המראה או מסביבה ישמשו לא רק לחיזוק המראה הדרמטי, אלא באופן פונקציונלי לחלוטין כאשר תרצו להתאפר או להתגלח בתאורה מלאה.

ברזים עם מנגנון נסתר

הברזים היוקרתיים של היום הם מינימליסטיים, ומציצים בביישנות מהקיר. המנגנון שלהם נסתר בקיר, ולעתים לא תראו כל מנגנון הפעלה. בדומה לברזי היוקרה בבתי המלון חיישני תנועה מיוחדים מתחילים את פעולת הברזים, וניתן באמצעות ידית קטנה וכמעט בלתי נראית לשלוט בטמפרטורת המים. כיום ניתן למצוא של ברזים בעיצובים יוקרתיים המשלבים צבעים מטליים יוקרתיים כזהב, כסף וברונזה.

ברזים עם מנגנון נסתר

ידיות ארון האמבט

ארון אמבט הוא חלק מהותי מיכולת האחסון של מגבות ותכשירי רחצה, עם זאת הם לא חייבים לשבור את הקו הנקי שיצרתם. תוכלו להשתמש בפרזול יוקרתי, בצבעי זהב, ברונזה או כסף – ולשלב גם ריקועי מתכת או טקסטורה מוזהבת על גבי הארון עצמו. אפשרות נוספת היא שימוש במגרות רחבות ועמוקות מתחת לשיש, שאינן נוגעות ברצפה – ומשמשות לאחסון.

פרזול יוקרתי בעבודת יד קפדנית

בריקי הרצפה – לא ליפול לקלישאות…

רצפת חדר האמבט צריכה לשמש הן מבחינה פונקציונלית והן להוות רקע לעיצוב המרהיב שיצרתם. חשוב להשתמש בחומרים דוחי מים, ולשמור על קו אחיד עם העיצוב כולו. אנו ממליצים לבחור באריחים גדולים יחסית, לפחות באורך של מטר על מטר, כאשר המראה המושלם ישלב שיש בגווני סולידיים כשחור, חום כהה, אפור עכבר או שמנת (לאמבטיות הכוללות אלמנטים בהירים יותר). כחלק מהריצוף ניתן למקם בריקים בגוונים מטליים או רצועות בצבעי זהב או ברונזה ליצירת גימור יוקרתי ונוצץ.

לסיכום, יצירת מראה מרהיב ואקסקלוסיבי באמבטיה אינו פונקציה של מחיר בהכרח. שילוב הרמוני של כלים סניטריים שונים ובחירה בצבעים סולידיים ועוצמתיים, כמו גם חיפוי הקירות ואריחי הריצוף, יצרו את הלוק המושלם לכל אמבט.

אמבטיה נסיכותית במראה מרהיב ואקסקלוסיבי
אין תגובות
הוסף תגובה