אודות

אודות בלוג עיצוב פשטות מטבחים

כל מי שחווה את השפעתו של תחום העיצוב , מכיר את הדגדוג הזה. תמונה אחת שמעניקה השראה לכל היום.  הבלוג שלנו הוא אותו מקום נפלא שבו הקסם הזה מתרחש. ניצוץ קטן שמדליק מחזה מרהיב בפנים.

לעתים, אנו לא יודעים איך לעמוד בפני אתגרים עיצוביים מיוחדים. כיצד לשלב עיצוב כפרי עם מודרני, מה עושים כאשר החלל קטן מאד, או לחילופין עלינו להתמודד עם חלל עצום…

מרחב מעוצב יוצר אווירה ובעזרת כמה חוקים פשוטים מתובלים ביצירתיות המתפרצת שלכם – העולם סביבכם יכול להשרות את האנרגיה המיוחדת שלכם. זו שתישאר גם שתעזבו את אותו חלל ואותו מגע קסום יהווה השראה למעצבים נוספים.

קהילת קוראי הבלוג שלנו מורכבת משילוב ייחודי ומגוון של מעצבי פנים, אדריכלים, חובבי עיצוב ואף תלמידים בתחום. בעת ובעונה אחת אנו פותחים צוהר לעולם העיצוב למתחילים בתחום, מעשירים בטיפים חדשים גם את המעצבים הוותיקים ומהווים אלטרנטיבה דינמית נפלאה למגזיני עיצוב סטטיים מודפסים.

הבלוג מעודד שיתוף פעולה פורה בין אדריכלים ומעצבים מובילים בתחומם, בקטגוריה מיוחדת המיועדת רק לכם ומתעדכן באופן שוטף. אנו מיישמים את סודות העיצוב במטבחים שלנו, המעוצבים בתחכום ובפשטות ומעניקים לקוראי הבלוג את האפשרות להישאר עם יד על הדופק ולחוש את הטרנדים האחרונים של עולם העיצוב בשנים האחרונות. מעיצוב כפרי ועד לאקלקטי, כל עולם העיצוב נמצא במרחק קליק אחד.